22 Ağustos 2017 Salı

Bunu Kesin Dinlemen Lazım Part 1(Estas Tonne)


Bunu Kesin Dinlemen Lazım adında bir seri hazırlamayı düşünüyorum blog takipçilerime.BKDL Serisinde çok tanınmayan indie veya underground sanatçıları tanıtmayı planlıyorum, belki ünlülerden de ilginç bilgilerle paylaştıklarım olur. 
Bu seride ilk incelemek ve paylaşmak istediğim kişi 
Estas Tonne

Youtube da rastgele denk geldiğim ve oldukça yetenekli bir sokak müzisyeni kendisi.Estas tonne gerçek bir gitar virtüözü böylesi muhteşem bir yetiye sahip olmasının dışında onu çok daha özel kılan sevgi dolu ve bunu sürekli dışarıya yansıtan bir ruha sahip ... Gittiği profesyonel turnelerinin dışında, o bir gezgin, ülke ülke dolaşıp sokaklarda gitarını çalıyor... Tek lüksü gitarının sağına iliştirdiği yanık tütsüsü, sokaklarda gitarının sesini duyupta o sevgiyi duyumsayanlar, işe gidiyorlarsa geç kalıyorlar,yürüyolarsa duruyorlar ve bu büyük müzisyeni keyifle dinliyorlar.

Estas Tonne Hakkında Bazı Bilgiler 

Estas Tonne Albümleri
2002 : Black and White World 2004 : Dragon of Delight 2008 : 13 Songs of Truth 2009 : Bohemian Skies 2011 : Place of the Gods 2012 : Live in Odeon (2011) 2012 : The Inside Movie 2013 : Internal Flight (Guitar Version) 2013 : Internal Flight (Live at Gara Vasara) 2014 : The Song of the Butterfly (Estas Tonne,Istvan Sky Kék Ég, Pablo Arellano)(Single) 2016 : Rebirth of a Thought : Between Fire & Water (single) 2016 : Cosmic Fairytale : Dimensions (single) 2016 : Elemental (Who Am I?!) (Estas Tonne, La Familia Cosmic) (single) 2016 : Cuban Rhapsody (Estas Tonne, Dimitri Artemenko) (single) 2016 : Divine Smile (Estas Tonne, Dimitri Artemenko) (single) 2016 : When Words are Wind (Estas Tonne,Joseph Pepe Danza, Netanel Goldberg,Mitsch Kohn) (single) 2016 : Mother of Souls (Estas Tonne & One Heart Family) (108 min)

Estas Tonne Gerçek Adı
Stanislav Tonne

 Estas Tonne Doğum tarihi 
 24 Nisan 1975

________________ 

Estas Tonne En Sevdiğim Parçaları
 Der Auftritt des russischen Gitarristen Estas Tonne beim Stadtspektakel in Landshut im September 2011 in der Altstadt mit dem Lied "The Song of the Golden Dragon" The Performance of Russian guitarist Estas Tonne at the Buskers Festival Stadtspektakel in Landshut in September 2011 in the Old Town with "The Song of the Golden Dragon" 

enstrümantal şarkılarda sevdiğim bir şey vardır. söz olmadığından, size ne düşüneceğinizi söylemezler, size bırakırlar hikayeleri. While attending Everness Festival in Hungary we were invited by artist Istvan Sky Kék Égto to visit his Surya Sangíta Asram. There four beautiful souls met together and by improvising created the musical adventure you are witnessing now. Music made by Collaboration of: Istvan Sky Kék Ég, Estas Tonne, Pablo Arellano, Indrė Kuliešiūtė. Video made by Geri Dagys

bu adam da bunu yapıyor. ritme kapılıp kendi yolculuğunuzu yapabiliyorsunuz. sadece elindeki gitarıyla rehberlik edebiliyor size.


Internal Flight 2013

 Estas Tonne Spotify Follow

 Estas Tonne Youtube Channel1 yorum

Latest Instagrams

© kavurur. Design by FCD.